Masz niedoczynność tarczycy lub hashimoto- jedz kaszankę!

Bierzesz hormony a samopoczucie nadal kiepskie a […]

Bierzesz hormony a samopoczucie nadal kiepskie a waga ani drgnie? Są dwie dość prawdopodobne przyczyny. Albo tkwisz w silnym stresie albo syntetyczny hormon FT4, który przyjmujesz w tabletkach nie konwertuje się w odpowiednich ilościach do FT3. Być może nadnercza też nie pracują prawodłowo, najczęściej obniża się wydzielanie DHEA. 

Koniecznie idź z tym do lekarza ( dobrago endokrynologa). Pamiętaj! W niedoczynności tarczycy nie wystarczy zrobić tylko badanie Tsh W wielu krajach aby temu zaradzić podaje się pacjentom  na niedoczynność tarczycy i hashimoto naturalny, najczęściej świński hormon, który zawiera zarówno FT4 jak i FT3. Niestety w Polsce jest on niedostępny. Kiedy oznaczasz poziom jakichkolwiek hormonów to idziesz oddać krew i robisz badanie z krwi. Co to oznacza. To oznacza, że we krwi są wszystkie hormony również hormony tarczycy. Dlatego zanim doczekasz się w kolejce na wizytę u specjalisty endokrynologa sięgnij po potrawę wytwarzaną z krwi i kaszy gryczanej czyli kaszankę. Niestety jest to kaszanka z krwi świńskiej. Szkoda. Krew z młodych sztuk bydła byłaby najlepsza.

Dla wegetarian podaję informację, że krew można pozyskiwać bez zabijania zwierząt. Umiejętne pobranie krwi od zwierzęcia jest bezbolesne i bezstresowe. Jeśli z przyczyn etycznych nie chcecie kupować kaszanki, która robiona jest z krwi zabitych zwierząt to pozostaje wam dogadanie się z jakimś rolnikiem ekologicznym również wegetarianinem, który ma krowy lub kozy. Więcej o pobieraniu krwi od zwierząt dowiesz się tutaj.

Bardzo możliwe, że po zjedzeniu kaszanki na śniadanie przez cały dzień nie będziesz mieć ochoty na podjadanie. To bardzo ważne. Złe samopoczucie też powinno się polepszyć.

Dlatego dieta odchudzająca na niedoczynność tarczycy i hashimoto powinna zawierać kaszankę.

Ponieważ konwersja FT4 do FT3 zachodzi w wątrobie to należy wzmocnic jej działanie. Naturalnie fantastyczny jest drink chlorofilowy ( o właściwościach chlorofilu więcej tutaj ) ograniczanie niewłaściwych dla nas tłuszczy, cynk, liść laurowy, inne zioła usprawniające pracę wątroby oraz lewatywa.

Kaszanka polecana jest przy wszelkich niedoborach hormonalnych wynikających z niedoczynności gruczołów dokrewnych takich jak nadnercza ( niedoczynność nadnerczy – choroba addisona) , jajniki, tarczyca itp. Powinny ją również jadać kobiety źle znoszące menopauzę. Należy pamiętać, że przy niedoborach hormonalnych bardzo czesto pojawia się depresja. Kaszanka zaserwowana na śniadanie może poprawić nam nastrój.

 

Zobacz również:

ubranie biomagnetyczne, koszulka biomagnetyczna, leginsy biomagnetyczne, skarpetki biomagnetyczne, apaszka biomagnetyczna, ubranie bioenergetyczne, koszulka bioenergetyczna, leginsy bioenergetyczne, skarpetki bioenergetyczne, bielizna biomagnetyczna, bielizna bioenergetyczna, ubranie z energią skalarną, koszulka z energią skalarną, leginsy z energią skalarną, apaszka z energia skalarną, apaszka bioenergetyczna, wkładki biomagnetyczne, wkładki bioenergetyczne, wkładki z energia skalarną, magnetyczne, maty magnetyczne, elektrostymulacja, adhd, cellulitis, cellulit, depresja, energetyzer, energia skalarna, gojenie ran, szybkie gojenie ran, rany pooperacyjne, mocne paznokcie, niedoczynność tarczycy, hashimoto, astma, prostata, odchudzanie, odkwaszanie, zakwasy, nadpobudliwość, nadwaga, skuteczne odchudzanie,zespół Cushinga, otyłośc typu jabłko, otyłość brzuszna, relaks, rozluźnienie, relaksujące, rozluźniające, hashimoto, haszimoto, przeczyszczające, środki przeczyszczające, zioła przeczyszczające, lifting skóry, złamania kości, rany ropne, zmęczenie, brak energii, wyczrpanie, odmłodzenie, zabieg odmładzający, tarczyca, zabieg ujędrniający, tsh, zabieg antycellulitisowy, grypa, wirusy, odporność, waga, policystyczne jajniki, zakwaszenie organizmu, odkwaszenie organizmu, osteoporoza,

Ubranie Biomagnetyczne Bioexpand

Bioexpand – ubranie biomagnetyczne,

które chroni i działa jak biozasilacz!