Ciągłe farbowanie siwiejących odrostów Cię męczy? – jest na to sposób!

Wystarczą dwa tygodnie aby na włosach pojawił […]

Wystarczą dwa tygodnie aby na włosach pojawił się drażniący oczy i poczucie estetyki odrost zwłaszcza jesli część włosów jest już siwa. W takiej sytuacji wiele z nas robi kolejne farbowanie odrostów. Dwa farbowania w miesiącu domowym sposobem to koszt w zależności od ceny farby od 30 do 80 zł – zabieg wykonywany samodzielnie do relaksujących nie należy. Jeśli farbowanie wykonujemy u fryzjera koszt wzrasta do kilkuset złotych. Nie wszystkich na to stać. Decydujemy się wtedy na nieestetyczne odrosty i malowanie przesuwamy w czasie do kolejnej wypłaty. 

Wiele z nas nie zdaje sobie sprawy, że jest na to sposób – prostszy i zecydowanie bardziej przyjazny dla naszego portfela i dla włosów. Jeśli Twój naturalny kolor włosów to ciemny blond, brąz, szatyn, rudy, czarny i malujesz włosy na kolor ciemniejszy niż odcień włosów i nie jaśniejszy niż ciemny blond to sięgnij po enzymatyczny aktywator koloru Natural Efekt i „zapsiukaj” odrosty. Dzięki Natural Efekt nawet kilkucentymetrowe odrosty nie będą się rzucać w oczy, siwe włosy zaczną nabierać koloru, całość włosów na odrostach wyraźnie ściemnieje.

Niektóre osoby dzięki Natural Efekt ograniczają farbowanie nawet do trzech razy na rok, inne przestają farbować włosy i cieszą się naturalnym wyglądem jaki daje Natural Efekt. Nałożenie preparatu polega na równomiernym spryskaniu bezbarwnym płynem włosów lub odrostów podczas porannej toalety i wmasowaniu go również w skórę głowy i podsuszeniu wilgotnych włosów suszarką. W pierwszym miesiacu najczęściej psiukamy dwa lub trzy razy w tygodniu, potem, gdy włosy uż wyraźnie ściemnieją wystarczy raz na tydzień dla podtrzymania efekty.

Koszt jednego opakowania to 64 zł. Pierwsze opakowanie wystarczy na 2 lub 3 miesiące, kolejne znacznie dłużej. Od razu widać, że koszt miesięczny nawet w początkowym okresie używania jest niewielki, a w kolejnych znikomy. Ograniczenie farbowania ma również korzystny wpływ na kondycję włosów.

Jeśli chcesz kupić Natural Efekt lub przeczytać więcej kliknij w link poniżej

http://agwaya.com/2013/11/natural-efekt-innowacyjny-aktywator-przywracajacy-kolor-siwym-wlosom/