Tajemnica młodości, zdrowia i dobrego nastroju

Dlaczego nieliczni ludzie są piękni, uśmiechnięci i […]

Dlaczego nieliczni ludzie są piękni, uśmiechnięci i tętnią życiem pomimo upływu lat podczas gdy inni wraz z wiekiem starzeją się, popadają w przygnębienie i gasną?

 

Braku ruchu , błędy w odżywianiu, przewlekły stres i przeżywanie negatywnych emocji, a także przebywanie w obszarze działania elektrosmogu i promieniowania o wysokich częstotliwościach (komputery, telefony komórkowe…) sprawiają, że błony komórkowe w naszych organizmach tracą właściwe napięcie, co skutkuje zaburzeniem w ich funkcjonowaniu (przepustowości), czyli przyswajaniu, wydalaniu, a nawet wytwarzaniu niezbędnych związków.

W komórkach o zbyt niskim napięciu błony ją otaczającej ograniczone jest przyswajanie tlenu i substancji odżywczych, spowolniony jest metabolizm komórkowy (jedna z przyczyn otyłości), upośledzone wydalanie toksycznych produktów przemiany materii co prowadzi do ich nagromadzenia w tkance łącznej w postaci złogów. Tak funkcjonujący organizm szybciej się starzeje, zaczyna chorować, tyć, jest zmęczony, traci jędrność, gibkość i wigor. Słabną też zdolności intelektualne.

Wielu z nas nie ma możliwości odłączenia się od komputera, komórki, nie ma czasu na codzienne ćwiczenia czy racjonalne odżywianie. Nie każdy też może pozwolić sobie na porzucenie stresującej pracy czy na błyskawiczne wybrnięcie z życiowych problemów. Czasami uda nam się zmobilizować do właściwego odżywiania i ćwiczeń czy też jakiegoś wypadu na łono natury ale przychodzą dni , kiedy jesteśmy zbyt zajęci i zmęczeni, a natłok obowiązków sprawia, że porzucamy i treningi, i dietę.

Dlatego coraz większym powodzeniem cieszą się zabiegi magnetostymulacji (magnetoterapii). Efekty odczuwalne są niemal natychmiast po seansie – przypływ energii, ciepło, rozluźnienie, ustąpienie bólu, polepszenie samopoczucia, głębszy sen, poprawa koncentracji i wzmożenie sił twórczych. Regularne stosowanie tych zabiegów wyraźnie odmładza i ujędrnia ciało oraz wprawia w dobry nastrój. Jednak nie każdy może sobie na to pozwolić z uwagi na koszty i czas. Dlatego coraz częściej sięgamy po wszelkiego rodzaju opaski i bransoletki magnetyczne. Jednym z najciekawszych akcesoriów tego typu jest ubranie biomagnetyczne – miłe w dotyku, działa na dużą powierzchnię ciała i zawsze można je mieć przy sobie lub nosić jak bieliznę. Pomimo iż ubranie jest cienkie to jest w nim bardzo ciepło.

Jeśli czujemy, że jest nam trudno się zmobilizować do ruchu, albo jesteśmy „zamuleni” długim przesiadywaniem przed komputerem lub zestresowani, przygnębieni i zmęczeni to zawsze możemy wskoczyć w nasze magiczne ubranie poddając swoje ciało i umysł upragnionej regeneracji by móc bez oporów i z ochotą wyjść na spacer, trening czy też z ożywionym umysłem przyrządzić jakiś zdrowy i smaczny posiłek.

https://vrota.pl/2012/08/bioexpand-%E2%80%93-ubranie-biomagnetyczne-ktore-chroni-i-dziala-jak-biozasilacz/