Turystyka przygodowa – nowa forma wypoczynku dla dzieci, młodzieży i rodzin!

DSCF2422Mowa tu o Dziupli Tropicieli Przygód i jej wciągających, magicznych i stymulujących intelektualnie wyprawach, grach i zabawach. Do zrealizowania takich wypraw niezbędne jest wcześniejsze napisanie scenariusza.

HIT-em są letnie i zimowe OBOZY ZWIADOWCÓW. W WAKACJE 2014 będzie to już VII edycja (w opcji podstawowej i LARP,owej). Co sezon realizowany jest inny, nowy, autorski scenariusz  (inspirowany przygodami bohaterów popularnej serii książek J. Flanagana „Zwiadowcy”). Uczestnicy tych obozów wstępują w szeregi korpusów i podejmują wyzwania związane z wypełnianiem kolejnej ważnej misji. Podlegają specjalnemu szkoleniu i treningom by zdobywać i doskonalić umiejętności: strzelania z łuku, walki na miecze, szyfrowania, tropienia, kamuflażu… itp. Trenują też swój spryt i umysł w grach strategicznych i terenowych.
Dla wielbicieli wojskowego drylu i dużej dawki adrenaliny przygotowano II edycję militarno – survivalowego OBOZU COMBAT. Zajęcia z zakresu programu COMBAT poraz kolejny poprowadzi wykwalifikowany instruktor samoobrony, combat i Elitarnego Biura Ochrony Biznesu „GROM”, dyrektor Polskiej Akademii Sztuk Walki i Fitnessu „ANDY” – Andrzej Nowaczuk.

W tym sezonie nowością będzie OBÓZ HEROSÓW, którego uczestnicy zmierzą się z potęgą Tytanów i Olimpijskich Bogów, zdobędą magiczne umiejętności, rozwiną tężyznę fizyczną. Wszystko po to, by sprytnie unikać kłopotów i realizować swoje zadania w świecie „boskich intryg i rozgrywek”.

Drugą nowością sezonu 2014 jest obóz magiczno – artystyczny WYSPA BOGÓW. Coś dla młodzieży z nieziemską fantazją, której zadaniem będzie stworzenie silnej wspólnoty plemiennej opartej na określonej hierachii społecznej i rywalizacja o dominację na wyspie.

 

Natomiast najmłodszych uczestników Dziupla przeniesie do zaczarowanej KRAINY ALICJI, tutaj poznają Pana Gąsienicę, dowiedzą się co robią Humpty i Dumpty, gdzie i z kim pija się Szaloną Herbatkę, kto karmi dzieci pieprzem, jak znika kot z Cheshire, w co gra Królowa Kier i dlaczego raz Alicji udaje się urosnąć jak drzewo, a innym razem zmaleć do wielkości dziecięcej dłoni.

Dla najmłodszych i najodważniejszych jest też propozycja wyprawy śladami HOBBITA i KRASNOLUDA. Kto nie boi się smoka Smauga ani groźnych wargów? – ta przygoda jest właśnie dla niego.

RODZINA TO DRUŻYNA – to hasło, pod którym Dziupla organizuje wakacyjne wyjazdy w gronie rodzinnym. Do wyboru aktywna lub luzacka opcja wypoczynku: RODZINA HEROSÓW – rodzina staje się drużyną, by bawić się i rywalizować z innymi teamami o punkty chwały i nagrody we wszystkich konkurencjach sportowych, grach fabularnych, wyprawach terenowych itd. Wybierając opcję RODZINKA NA LUZAKU – rodzinka korzysta z propozycji programowych w dowolny sposób, bawiąc się z nami kiedy chce, mając także możliwość pozostawiania dzieci pod opieką animatorów-instruktorów.

Wszystkie TE PRZYGODY rozgrywają się w magicznym Arkadyjskim Lesie, nad wielką wodą – Morzem Bałtyckim.

Cała oferta znajduje się na stronie www.dziuplatropicieli.pl

Promocja: 60 zł/os. rabatu na hasło: „Tropiciel”  przy zakupie imprezy do 10.03.14

t

s

 

 

 

 

 

 

 

or

 

 

 

 

 

 

 

l

k

 

 

 

 

 

 

eIMG_3226 (640x479)

 

 

 

 

 

 

 

hf

 

 

 

 

 

 

bDSC_0922 (640x425)

 

 

 

 

 

 

DSC_0108 (640x425)

DSC_0006 (640x425)

 

 

 

 

 

 

m

n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSCF3187d