Oblizuj się, całuj i tylko raz dziennie usta maluj – błyszczyk permanentny

Rewelacyjny błyszczyk, który nie ściera się z […]

Rewelacyjny błyszczyk, który nie ściera się z ust nawet wtedy gdy jesz, całujesz się, oblizujesz. Nakładasz tylko raz rano i masz perfekcyjnie umalowane usta przez cały dzień a planując wyjście wieczorem np. do teatru niczego nie musisz poprawiać. Dasz wiarę? Przez cały dzień twoje wargi lśnią jakbyś chwilę przed je umalowała. W pełni naturalna receptura kosmetyku sprawia, że oprócz nieziemsko wyglądających ust czujesz jak wspaniale są nawilżone i aksamitne w dotyku. 

Błyszczyk jest idealnym rozwiązaniem dla zabieganych osób, które w pośpiechu nie mają czasu na poprawianie makijażu w ciągu dnia a także tych ceniących sobie perfekcje i chcących tak prezentować się przez cały dzień i wieczór, po lanczu, po kolacji, po namiętnym pocałunku, treningu a nawet po prysznicu, basenie czy odświeżeniu twarzy wodą lub tonikiem. 24 wyjątkowo wytworne kolory, a wśród nich wyraziste wieczorowe czerwienie, róże, maliny, brązy, amaranty, burgundy a nawet oberżyny stopniowo rozjaśniające się do bardzo naturalnych stonowanych odcieni uniwersalnie wpasowujących się w każdy styl makijażu.

 Więcej informacji pod numerem : 513 610 855, lub email : photofanka@yahoo.com

 

 

 

Fot. Photofanka

Zobacz również:

Bioexpand – ubranie biomagnetyczne, które chroni i działa jak biozasilacz!                                            http://polskatoty.pl/blog/2012/07/20/bioexpand-%E2%80%93-ubranie-biomagnetyczne-ktore-chroni-i-dziala-jak-biozasilacz/