Inwestycja w grunty – bezpieczny i dobry zysk!

Inwestowanie w grunty to jedna z najbezpieczniejszych […]

Inwestowanie w grunty to jedna z najbezpieczniejszych strategii lokowania i pomnażania kapitału. Jednak nie zawsze wiąże się to z dużym zyskiem. No chyba, że sporządzimy trafną prognozę warunków, które zaistnieją w niedalekiej przyszłości i będą miały radykalny wpływ na wzrost ceny zakupionego przez nas gruntu. Jeśli dołożymy do tego ciągle niezwykle opłacalne ale czasochłonne przekształcenie gruntów rolnych na działki budowlane zyski mogą być kolosalne. Jednak nie każdy ma czas i możliwości prognozy rentowności inwestycji indywidualnie. Dlatego tego typu oferta inwestycyjna właśnie pojawiła się na polskim rynku. Ty wykładasz pieniądze a resztą żmudnych formalności zajmuje się firma a następnie finalizuje się inwestycję i dzieli zyski.

Za pozyskane od inwestorów środki, firma kupuje nieruchomości rolne, w atrakcyjnych, do 60 km od centrum Warszawy, lokalizacjach.
Dzięki zmianie przeznaczenia oraz podziałowi na mniejsze działki budowlane, uzyskują nawet kilkukrotny wzrost ich wartości. Proces ten zajmuje 3-4 lata, a po jego zakończeniu, nieruchomości sprzedawane są klientom indywidualnym i instytucjonalnym z przeznaczeniem na budowę domów.
Przy wkładzie 100 tys. (minimalny wymagany) inwestor staje się właścicielem wielu nieruchomości, których łączna wartość może osiągnąć poziom kilku milionów złotych. Projekt zarządzany jest przez zespół ekspertów. Spółka komandytowa, umożliwia skorzystanie z liniowego, 19 procentowego podatku dochodowego, bez potrzeby osobistego zaangażowania w proces przekształcania i sprzedaży. Inwestycje mają miejsce w rejonach migracji ludzi, obok planowanego przebiegu, rozpoczętej już budowy autostrady A2.

Po więcej szczegółów pisz na photofanka@yahoo.com
lub dzwoń na 513 610 855