II edycja konkursu fotograficznego „Warszawa się uśmiecha”

  II edycja konkursu „Warszawa się uśmiecha” […]

 

II edycja konkursu „Warszawa się uśmiecha”

Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl Warszawa, Kino Atlantic, oraz entropiaslowa.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Warszawa się uśmiecha”.

Już po raz kolejny Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl Warszawa, Entropiasłowa.pl oraz Kino Atlantic zapraszają warszawiaków do wspólnej zabawy pt. Warszawa się uśmiecha. Zeszłoroczne zainteresowanie tym projektem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania i jednocześnie dodało nam skrzydeł. Dlatego liczymy, że i w tym roku mieszkańcy Warszawy wyślą do nas tysiące radosnych zdjęć, które pokażą w oryginalny sposób wyzwalające się emocje kryjące się w naszej stolicy! Zachęcamy do wysyłania uśmiechających się do nas osób, zwierząt i otaczających przedmiotów. Niech uśmiech zagości nie tylko na ekranach komputerów w jesienne dni i doda wszystkim energii!
Jak to zrobić? To proste! Wystarczy wziąć ze sobą aparat fotograficzny, wykonać zdjęcie i dodać je w dniach 17 października – 5 listopada za pomocą specjalnej wrzutki, którą znajdziecie nawww.warszawa.gazeta.pl/warszawasieusmiecha
Spośród zdjęć zgłoszonych do Konkursu profesjonalne jury w składzie m.in. Wojtka Wieteski, Tomka Sikory, Agaty Kuleszy i Agaty Passent wybierze trzy najciekawsze zdjęcia, a ich autorzy otrzymają lustrzanki cyfrowe. Dodatkowo jury przyzna 15 wyróżnień, które zostaną nagrodzone gadżetami.
Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia zostaną również opublikowane 21 listopada w ramach multimedialnego pokazu na ekranach i plazmach warszawskiego Kina Atlantic oraz wyeksponowane na specjalnej tygodniowej wystawie w foyer kina.

Zatem łapcie aparaty i uśmiechajcie się szeroko!

Dla przypomnienia warto jeszcze raz zobaczyć emocje, które towarzyszyły zeszłorocznej edycji:
http://www.kinoatlantic.pl/bylo/102-konkurs-warszawa-sie-usmiecha

Patroni medialni:
Gazeta Co jest grane
Radio Roxy
Gazeta Studencka
Students.pl
Polibuda.info
Podróżeliterackie.pl

Partnerem strategicznym jest Warszawskie ciepło
Współorganizator: Kino Atlantic oraz serwis Entropiaslowa.pl

Pomysłodawcą akcji jest Artur Wolski oraz jego grupa z Entropiaslowa.pl