„Meandry męskości” – spektakl z udziałem publiczności

Mistrzowska Akademia Miłości (MAM) realizuje widowiska edukacyjne […]

Mistrzowska Akademia Miłości (MAM) realizuje widowiska edukacyjne na temat relacji międzyludzkich, zwłaszcza między kobietami a mężczyznami. To rodzaj multimedialnego talk-show dla wymagających z elementami teatru, mini wywiadami ze zwykłymi-niezwykłymi bohaterami oraz z wypowiedziami ekspertów, którzy porządkują zagadnienia. Atrakcyjność widowisk MAM polega na tym, że duża dawka konkretnej, praktycznej wiedzy o kobietach i mężczyznach przekazywana jest w dowcipny i prosty sposób w sympatycznej, życzliwej atmosferze. Ważnym elementem spotkań jest żywy udziałpubliczności, która zadaje pytania.

W przedsięwzięcie to zaangażowani są: psycholodzy, psychiatrzy, pedagodzy, socjolodzy, doradcy rodzinni, mediatorzy, seksuolodzy, aktorzy, dziennikarze, graficy oraz grono sympatyków MAM w Polsce. Inicjatorką Akademii jest Mira Jankowska. Akademia działa od lutego 2007 roku.

 Widowiska odbywają się co miesiąc w Domu Kultury Świt w Warszawie przy ul. Wysockiego 11. Najbliższe DZIŚ. Temat: „Meandry męskości”.

więcej:  www.akademia24.pl

 

Mira Jankowska